| Ţepeşu a întrebat:

Am o problema. Mi-am downloadat GTA Vice City si cand il deschid ecranul se face negru si jocul se opreste. Imi trebuie 800 MHz Intel Pentium III sau 800 MHz AMD Athlon sau 1.2GHz Intel Celeron sau 1.2 GHz AMD Duron pentru ca jocul sa mearga. Eu am 1GHz AMD Sempron(tm). Intrebarea este daca ce am eu este bun. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| RemusRD a răspuns:

Daca nu ai cele necesare nu cred ca o sa-ti mearga. Fara suparere, dar la 1GHz mi-am dat seama ce pc ai tu ( PRAF ).