| RauLKnight2011 a întrebat:

Salutari Tuturor!

am o problema am un intel pentium 3 cu 800ghz si 256 mb ram placa video de 32 si imi place foarte foarte mult Gta am downloadat de curand un gta vice city si imi merge greu. cine poate si stie niste sfaturi cum sa fac sa imi mearga bine sau un gta care sa mearga mai bine (nu gta3) un gta am auzit ca sunt multe modele va rog mult sa imi ziceti un gta care sa-mi mearga bine.plizzz dau funda:*

1 răspuns:
| changedgigi a răspuns:

Pai in primul rand ca sa mearga mai bine, iti trebuie un calculator mai bun.Pe acesta nu prea merg piese noi, arunci banii degeaba.In al 2lea rand daca nu merge bine ViceCity nici celelalte mai noi nu or sa mearga.In al 3lea rand nu mai face piraterie.Suporta compania care a facut jocul, cumparandu-l, pentru a scoate si alte jocuri.