| CocaColaaaaaaaa a întrebat:

Am o problema. Nu imi merge netul pe laptop, in schimb, pe telefon imi merge foarte bine. Stiti ce naiba se intampla?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cate detalii ai dat trebuie sa ai rabdare sa citim in globul de cristal si vedem

| Mayhem666 a răspuns:

Incearca sa te conectezi prin Wifi si sa iti bagi parola si poate asa o sa mearga.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Incearca un system restore.

| CocaColaaaaaaaa explică:

Am apelat la ajutorul unui expert de la depanare in legatura cu conectiunea internetului si problema fost gasita " wireless network connection doesn't have a valid IP configurationt" cum rezolv asta?

| CocaColaaaaaaaa explică:

Prin wifi sun conectata, il am la"public" si nu am parola. Oricum, imi recomanda sa deschid sistemul Restore, care sterge cam tot din laptop dar cica poate repara problemele serioase.