| Anghel_Alex_1990 a întrebat:

Am o tastatura bloody de la a4tech si am vrut sa descarc software-ul de pe site-ul oficial: www.bloody.com/en/ dar cand intru in site se incarca ceva timp si dupa scrie the connection has timed out. Stie cineva cum sa rezolv sau cand isi revine?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Mda...e site-ul alora picat. Asteapta si tu pana maine.

9 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca ai windows cu licenta poti alege din windows sa iti caute driver-ul pentru orice componenta.

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru GdX):

Si cum dau sa imi caute driverul?

| GdX a răspuns (pentru Anghel_Alex_1990):

Windows updates-> search for non Microsoft products updates. Sorry il am in engleza nu stiu pe romana.

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru GdX):

Si unde gasesc windows updates?

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru Anghel_Alex_1990):

Pe win 10?

| GdX a răspuns (pentru Anghel_Alex_1990):

Scrii UPDATE in bara de serch si iti apare prima optiune search for updates Si cauti pe acolo.

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru GdX):

Nu caut driver ca merge tastatura dar apare pe instructiuni un progrm de descarcat ca sa pun macro pe tastatura

| GdX a răspuns (pentru Anghel_Alex_1990):

Rahat, driver tot aia e. Macro.

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru GdX):

Nu gasesc nimic legat de drivere sau tastatura la check for windows updates

| GdX a răspuns (pentru Anghel_Alex_1990):

Mda...e site-ul alora picat. Asteapta si tu pana maine.