| orosdoru a întrebat:

Am pc cu placa NVidia g-Force 5500 si rami 768 mb. De ce nu imi merge Call Of Duty 4 cine m-ar putea ajuta

3 răspunsuri:
| manda a răspuns:

Iti trebuie placa video de minim nVIDIA g-force de 6600 ca sati mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate la ce sis ai tu nici nu ar trebui sa te miri... uita-te la systemrequirementslab si testeaza-te pc si compareaza cu cerintele tuturor jocurilor de care ai nevoie sa stii daca iti ruleaza pe minim sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze era "testeaza-ti" si "compara" laughing
lool nu stiu ce am avut de am facut asa greseli straight face