| TicTacUser a întrebat:

Am placa video Ati radeon hd 5700 series...de 4 gb...am instalat un driver si acum imi arata 753 mb.care este problema?

7 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Pare rau prietene dar...nu exista placi video de 4gb. Maximul este 3gb si sunt destul de scumpe.

| TicTacUser explică (pentru ionuutzuu):

Ba da ma sunt... uita`te pe net.dar am o problema destul de grava.nu stiu daca e bun driveru.desi imi merge placa video si la jocuri care necesita 1 gb ram.
e ciudat.informeaza`te.maximu e de 4 gb

| ionuutzuu a răspuns (pentru TicTacUser):

Zi-mi si mie modelul.

| TicTacUser explică (pentru ionuutzuu):

Pai cel de sus...e marca placii mele video...

| ionuutzuu a răspuns (pentru TicTacUser):

Tu ai idee cate ATI HD 5700 sunt? Asa pot zice si eu ca am nVidia GTX 260... dar de fapt e Gigabyte GTX 260 Super OC.

| TicTacUser explică (pentru ionuutzuu):

Omule...ai avut dreptate.e de un gb.happy.si modelul e ATI HD 5750 big grin ..scuze ca m-am contrazis cu tine aiurea...m-am mai informat.

| ionuutzuu a răspuns (pentru TicTacUser):

Eh, data viitoare te invit pe mygarage.ro si te vor lamuri colegii.