| secretname2012 a întrebat:

Am placa video de 512 mb spuneti-mi va rog niste jocuri noi 2009- 2012 care sa mearga *(grafica sa fie buna)FUNDA

Răspuns Câştigător
| andreeyps2 a răspuns:

Cauta pe google "can you run it" si dai pe primul rezultat de sus.
E cel mai bun website care-ti spune daca un joc merge sau nu.
Eu sincer ti-as recomanda Call of Duty Modern Warfare 2 online.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Care-i intrebarea?!

| secretname2012 explică (pentru unknownn):

Sus desteptule

| unknownn a răspuns (pentru secretname2012):

Eu stiam ca o intrebare are semnul intrebarii.

| secretname2012 explică (pentru unknownn):

Destept te mai crezi mai domnule gramatica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa daca ai placa video de capacitate 512 MB asta nu inseamna ca rularea jocurile cuprinse intre `09-012 vor merge happy
Spune mai in detaliu ce tip de placa video e,ce procesor ai, cati rami ai instalati, windowsul etc., ca sa-ti pot spune daca iti ruleaza convenabil jocurile de care ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurilor * scuze tot timpu`ma grabesc si scriu idiothee hee

| secretname2012 explică:

Mersi oricum tuturor