| OlLieX a întrebat:

Am placa video nvidia GeForce 8400GS la rezolutie e setat hd 1920x1080, in jocuri daca le setez pe 1920x1080 mi se misca mai greut, si el are optiunea 3d(red/cyan)si cu 3d activat se misca greu. Ce rezolutie ar trebui sa folosesc? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| CristianMD a răspuns:

Te sfatuiesc sa pui la cea mai mica vei avea mai mult fps si vei vedea mai bine, si in acelasi timp sa bagi tot la highwinking eu folosesc de exemplu in Call of duty 6 : modern warfare 2 640x480, totul la high, shadows, si am nVIDIA GeForce 8500GT si merge destul de bine 96fps constant deci te sfatuiesc sa faci asa, iar daca dau mai multa rezolutia scade si fpswinking