| TheLightBringer a întrebat:

Am pofta sa joc niste fps(first person shooter) pentru pc.
niste exemple ceva...imi plac cele gen call of duty cu razboaie...
am jucat:
Battle Los Angeles, COD 1, 2, 4....mw3/Battlefield 2,3/Medal Of Honor/Crysis 1, 2/Metro 2033/Singularity/Wolfenstein/cs /prey/...atat imi aduc aminte.
Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| BrokenInside a răspuns:

Incearca FireFall(cand o sa fie open beta), Operation 7, APB:Reloaded(e gratuit)Blacklight:Retribution, Crossfire(crossfire poate fi foarte fain daca ai o echipa din prieteni, iti faci clan si lupti cu ei contra altora ( : ). Baftabig grin.