| Xainerr a întrebat:

Am prieteni la scoala care I cunosc de la gradinita, acum sunt clasa a 8 si injura non stop-dar nici acum nu iti dau seama ca scriu incorect.De acum 1 an cand I vezi te salute le pare bine dar cand vine vorba sa joci un cs 1.6 cu iei injura si pe deasupra tot iei sunt de vina ca au cod... oare sunt prieteni adevarati daca injura in tot felul doar pentru un joc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este penibil să înjuri pentru un joc, mai pierzi, mai câștigi. Așa a fost el educat.

| AlexIsAnAI a răspuns:

Logic că nu,
Dacă înjură pentru un joc, imaginează-ți ce fac pentru o fată sau o înjurătură!
Nu merită să îi mai ai ca prieteni.
( Categoria corectă este „Adolescenți" ) Sper că te-am ajutat! happy

| caiboiul a răspuns:

Nu un prieten adevarat accepta ori ce ai face casi cand ai o prietena si ea te inseala cu un prieten de al tau nici acum nu ie o prietena. Sper ca te-am ajutat mult noroc!