| fata2011 a întrebat:

Am probleme la fps de pe counter. Am cfg de bhop pentru deathrun da merge . Prind viteza dar am fps mic am 19.13 fps si cum il pot creste? vreau sa il cresc la 100 fps. daca ma ajutati si merge dau funda. ID:andreeafachir@yahoo.com

2 răspunsuri:
| fata2011 explică:

ID:andreeafachir@yahoo.com

| Mondialu112 a răspuns:

Fps-ul creste si scade in functie de conexiunea la internet si de lag-ul pe care il ai... daca nu ai un calculator foarte performant incearca sa inchizi toate aplicatiile inainte sa jociwinking have fun...(app. imi poti da si mie cfg-ul big grin)