| fata2011 a întrebat:

Am probleme la fps de pe counter. Am cfg de bhop pentru deathrun da merge . Prind viteza dar am fps mic am 19.13 fps si cum il pot creste? vreau sa il cresc la 100 fps. daca ma ajutati si merge dau funda. ID:andreeafachir@yahoo.com va rog pliozz

3 răspunsuri:
| Vladut122 a răspuns:

Buna! eu am experienta in cs vreo 3-4 ani si fps-ul este de cat de bine iti merge pc-ul...de exemplu...eu am un pc si un laptop.pe pc am fps de 20-30 pentru ca e mai vechi.iar pe laptop am fps de 100 si 101 pentru ca e nou.deci depinde cat de vechi este.sau cat de bine iti merge.daca ai calculatorul plin de porcari , sterge-le!

| Vladut122 a răspuns:

Buna! eu am experienta in cs vreo 3-4 ani si fps-ul este de cat de bine iti merge pc-ul...de exemplu...eu am un pc si un laptop.pe pc am fps de 20-30 pentru ca e mai vechi.iar pe laptop am fps de 100 si 101 pentru ca e nou.deci depinde cat de vechi este.sau cat de bine iti merge. daca ai calculatorul plin de porcari, sterge-le!

| Vladut122 a răspuns:

Buna! eu am experienta in cs vreo 3-4 ani si fps-ul este de cat de bine iti merge pc-ul, de exemplu eu am un pc si un laptop.pe pc am fps de 20-30 pentru ca e mai vechi.iar pe laptop am fps de 100 si 101 pentru ca e nou.deci depinde cat de vechi este sau cat de bine iti merge, daca ai calculatorul plin de porcari, sterge-le!