| dani112 a întrebat:

Am procesor dual core e5300, 4gb ddr2, placa video nvidia gforce 9400 gt 1g ddr2, win 7 si jocul gta 4 imi merge un pic sacadat cu toate puse pe low va rog ajutati-ma sa-l fac sa meargaa bine sad

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Iei alt windows 7

| cristofor1 a răspuns:

Schimba windowsu si dupa asta mai instaleaza o data gta 4

| Savy a răspuns:

Modelul tau de placa video e cu racire activa sau pasiva? Asigura-te ca ai o temperatura normala per total (sunt sute de programe pentru asta) si ca jocul are spatiu de rulat (loc pe hdd).

| dani112 explică:

Habar nu am ce racire are si loc pe hdd am 200 gb liberi si am avut multe instalate nfs the run si altele da le-am dezinstalat si asta imi face probleme