| costelEu a întrebat:

Salutare TPU, azi mi-am bagat Assassin's Creed 1, si cand intru in el merge sacadat, cu toate ca am 3 GB ram DDR2, procesor AMD athlon, Dual Core 4850e, 2, 5 GHz, placa video NVIDIA ge force 6150SE nForce 430, ajutati-ma va rog, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu are nimeni cu ce sa te ajute, e de la placa video, procu sa zice ca ar mai merge dar la video, e o placa video care nu e pentru jocuri, si iesita in 2006, assassins creed o fi din 2007, dar este un joc, care are ceva cerinte. Are nevoie de un nVIDIA 6800+. esti departe

2 răspunsuri:
| alexstan76 a răspuns:

Nu e placa video de vina, daca rulezi la low ai sansa 50-50 % sa iti mearga in cazul in care ai windows 7 ia-ti adio de la joc.

| costelEu explică (pentru alexstan76):

Ce windows trebuie