| Robertzu a întrebat:

Am pus o comanda pe eMAG de pe 23 decembrie si nici acum nu am primit mesaj ca imi va ajunge comanda

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca nu livreaza nimeni acum. Daca ai noroc poate prin 28-29. Daca nu atunci dupa 2 ianuarie.

| MValentin a răspuns:

Salut, in perioada asta se livreaza mult mai greu. Personal am aflat ca depozitul de la o firma de curierat cum ar fi fan courier are depozitul plin de colete. Recomandat ar fi sa iei legatura directa cu un reprezentant de pe site-ul de unde ai comandat si/sau sa astepti pana in data de 27-28