| TheExpert01 a întrebat:

Daca la detalii comanda de la eMAG scrie ca azi ajunge si totusi am primit mesaj ca maine ajunge ce sa cred? funda

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Astepti si vezi. Din moment ce ai dat deja comanda, chit ca iti trebuia astazi produsul x, nu mai ai ce sa faci.

| Rrrr a răspuns:

Inseamna ca maine ajunge. Oricum, inainte sa iti aduca respectiva comanda, te vor suna.

| cocowx a răspuns:

Daca dai comanda inainte de pranz iti spune ca iti ajunge azi sau maine dimineata, daca nu, iti spune ca iti ajunge maine sau poimaine(daca e weekend)