| patrik128 a întrebat:

Ma intrebam cam in cat timp imi ajunge comanda de la eMAG pentru ca am pus comanda duminica la ora 12 si am primit un mesaj pe telefon ca comanda a fost receptionata cam când ar ajunge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In maxim 48 de ore de maine dimineata. Intri in contul tau de la Emag si acolo ai o otpiune de a urmari pachetul.Iti scrie acolo cand se proceseaza, cand se inmaneaza curierului si cand este livrata te suna curierul cu jumatate de ora inainte.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ai cont pe eMAG, vei primi prin telefon un sms inainte si in ziua livrarii coletului, pentru a sti exact intervalul in care vei intra in posesia lui.
Daca ai cont eMAG, ramon2473 ti-a explicat deja cum trebuie sa procedezi.

| BilaRomânească a răspuns:

Marti cel tarziu

| patrik128 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!