| romyna1998 a întrebat:

Am pus un videoclip acum 3 zile cu o melodie de-a lui Guess Who si am pus niste poze, iar acum cei de la Youtube mi l-au sters si ziceau ca l-am copiat etc. dar eu am vazut videoclipuri cu melodiile lui si videoclipu original si lor nu le-au sters.Imi puteti spune cauza?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge/schimba numele melodiei inainte de a-l incarca in videoclip-->deci, il editezi din nou si dupa aceea il incarci pe youtube.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Idem nelul!