| koryna_8349 a întrebat:

am vazut multe videoclipuri pe youtube cate canta o melodie si cineva a pus ce poze vrea imi puteti spune si mie cum pot sa fac asa ceva?

Răspuns Câştigător
| madyhdmady a răspuns:

Pai descarci movie maker.ii cel mai simplu...a id meu si til trm eu : mada_fetitsa_cu_carakter. sh te pot ajuta sa-l folosesti:*

1 răspuns:
| Spidi a răspuns:

Te referi la videoclipuri in care cinta un cintec si cineva isi pune poze dealui sau ceva de genul?
Trebuie sa ai o programa sau ceva de genu in calculator.Eu am asa ceva.
daca vrei sa-ti explic mai bine sau sa-ti trimit acea programa, uite id-ul meu pam_chanel :*