| virusxxx112 a întrebat:

Am vazut pe youtube ca OkapiSound a sters toate videoclipurile altora de pe albumul lui Guess Who adica a sters fiecare melodie care a aparut nou acum de pe youtube. Cum face asta?

Răspuns Câştigător
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, Okapi raporteaza videoclipurile din cauza drepturilor de autor. OkapiSound e casa de discuri cu drepturile de autor pentru materialele audio si video ale anumitor artisti. Albumul e 12 lei cu Gazeta, cumpara originalul. Bafta