| apetroaedarius81 a întrebat:

Am samp si da crash in primele 2 secunde, puteti sa-mi ziceti de ce?

2 răspunsuri:
| hanakoikezawa a răspuns:

SA:MP,după cum știi, are legătură cu GTA:San Andreas. Dacă nu ai încercat încă să faci un test de compatibilitate sau să modifici prioritatea procesului (jocului), atunci îți sugerez să încerci. Dacă nu merge, te rog să îmi spui ce sistem de operare rulezi pe calculatorul/laptop-ul tău și dacă ai mai avut probleme de acest gen pe alte jocuri.

| apetroaedarius81 explică:

Minecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftvvminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftminecraftnecr