| ÄndrëÿCoolZ a întrebat:

Am si eu niste probleme la jocul GTA Vice City! Cand incerc sa fac o misiune de la V fac jumate de misiunea ma trimite la un om care spune niste chestii si se blocheaza la "yeah, yeah watever! Am incercat de mai multe ori dar tot la fel acolo se blocheaza! Si acum am luat o misiunea de la un "craniu" si m-a trimis undeva si imi spune "Sound the horn" si nu stiu ce sa fac de acolo! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| S1mplu a răspuns:

Versiunea de GTA Vice City pe care o ai tu,se va bloca mereu la acea misiune, din cauza ca versiunea a fost modificata si s-a stricat misiunea, roaga un prieten sa-ti descarce versiunea normala sau descarca tu daca stii si joaco pe cea corecta, daca vrei sa fi tot la misiunea aia, salveaza din my documents salvarilewinking spor.

| ÄndrëÿCoolZ explică (pentru S1mplu):

Imi poti da si mie un link de unde sa downloadez versiunea normala?

1 răspuns: