| sica2 a întrebat:

Am si eu o intrebare as vrea sa imi fac un upgrade la pc pentru ca am piese din anul 2008 si sunt prea vechi pentru jocurile din 2012-2013 si as vrea niste sfaturi,pareri despre ce procesor,placa video sa imi iau la jocurile:asc2, asc brotherhood,asc3, revelation,batman arkham city, dead space3 crysis 2 setate pe hight va rog sa imi spuneti niste componente bune dar si un pret acceptabil

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Placa video buna merge orice joc pe ea http://www.emag.ro/......EDVBKBBBM/ cred ca procesorul care il ai suporta placa asta video... sursa conteaza sa nu se arda daca ai delux ( 450W ) nai treaba merge sigur. a da si slotul de la placa video daca e pci-e 1.0 sau 2.0 merge daca e 2.1 nu merge