| Krono a întrebat:

Ce parere aveti de acest PC:
p-pc-Dell-vostro-260-mt-cu-procesor-Intel-174-coretm-i5- 2400-310ghz-4gb-500gb-Intel-174-gma-x2000-ubuntu-edition -version-1010--pDL-272075519
E bun pentru gaming?
Vreau sa stiu daca imi vor merge jocurile urmatoare
GTA San Andreas
Prototype
Batman Arkam Asylum
Batman Arkam City
Assasin's Creed (1, 2, Brotherhood si Revelation)
GTA IV
Half Life 2
Crysis 2
Batelfield (toate)
Dead Space 2
FEAR (toate)
Nail'd
TDU 2
Vreau doar sa imi spuneti care jocuri vor merge si care nu.

3 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Un link valabil daca se poate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca iti vor merge jocurile acelea, insa iti recomand cu caldura Dell. Eu am unul de aproape 5 ani si nu am avut deloc probleme cu el. Sa te uiti dupa eticheta: Made in Ireland. Ca de alea facute in China nu stiu ce sa zic...

| C_Mihut_1997 a răspuns:

Desigur o sa mearga fiindca este computer foarte bun bafta! e si iti merge si gta IV