| IHaDeSSI a întrebat:

Am si eu o intrebare ce jocuri as putea sa imi iau pentru un sistem cu: Procesor Intel E3400 2,6GHz; 4Gb RAM; Placa video Nvidia GeForce 1024Mb?

Dau FUNDA!@@@@@@@@@@@

Răspuns Câştigător
| GinGinHan a răspuns:

Mda intelesesem ca sa iti iei sistemul big grin, pai cu jocurile iti merg aproape toate pana-n 2010 - 2011 chiar si din 2012 dar procesorul e destul de vechi de placa video nici nu mai vb si rami... rami sunt buni big grin

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Iti merge toate jocurile pe acel system orice joc o sa iti mearga.

| GinGinHan a răspuns:

Nu ti-l lua caci este slab mai bine ghideazate dupa ceva ieftin si nou ( de ultima generatie ).
Uite : http://www.emag.ro/......EX2M0BBBM/
Bine acum depinde si de bugetul tau... dar eu zic ca decat sa iti iei o coaja de pc cu 13 mil si sa ti se strice intr-o luna mai bine iti iei unul cu 18 mil dar macar sti ca te tine si ca iti ruleaza ultimele jocuri, ( apropo daca nu ma crezi, ca ruleaza ultimele jocuri la nivelul de detalii high uitate la sistem req la niste jocuri care iti plac tie mai mult si ai sa te convingi, ti-o spun in materie de cunoscator pentru ca m-am interesat )

| IHaDeSSI explică (pentru GinGinHan):

Il am deja de prin 2011 happy dar nu prea m.am jucat pe el si voiam de curiozitate sa vad ce jocuri ar merge