| SkyZ0 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor daca am un procesor mai slab ex: Intel celeron E3400 2.60Ghz si placa video http://www.emag.ro/......N430OC-1GL 4gb ram ce credeti jocurile gen: Gta 4. Nfs shift 2. Assassin's Creed II imi vor merge bine? Ce conteaza mai mult la jocuri procesorul sau placa video? dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Hasss a răspuns:

La jocuri conteaza placa video cel mai mult

3 răspunsuri:
| Th3Public3N3MY a răspuns:

WOW! Ai acelasi sitem ca al meu! 4 gb ram, gt430, si celeron e3400, laughing), da iti vor merge foarte bine acele jocuri, chiar pe high unele... Bafta!

| CoOoLLa a răspuns:

Placa video daca o ai buna..se vede bine jocul, si nu tine si tu grafica setata maxim.dai si tu medium, low, hight

| CostinVieru a răspuns:

Uita-te la System Requirements la fiecare joc si o sa vezi cerintele de sistem de care ai nevoie. La majoritatea jocurilor, mai important este placa video decat procesorul.