| snak304 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca cineva stie raspunsul il rog frumos sa raspunda. Deci problema mea e legata de un monitor flatron lg 1918s de 4 zile mi se tot schimba automat tipurile de lumina intruna ori odata la 5 min acele day text day movie normal night mode night text night movie, am incercat o groaza de chestii ce am vazut pe forumuri dar nimic inca, deci daca cineva stie solutia va rog raspundeti.

1 răspuns:
| ComaneciSorana a răspuns:

Pai,cheama si tu pe cineva care se pricepe la calculatoare, poate monitorul e defect