| Ciprian007 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legaruta cu un pc care o sa mi-l achizitionez... vreau sa stiu daca este destul de performant incat sa ruleze orice joc aparut si nu numai...
Configuratie PC : Procesor intel pentium dual core 3ghz, placa video nVIDIA GeForge 520 gt -1gb, 4 gb rami, HDD 500 SATA, 8 canale audio HD.

Răspuns Câştigător
| GABYgugiuman a răspuns:

laughing E un PC excelent toate jocurile si programele vor rula excelent, daca il mai si protejezi si cu un antivirus de vrei bucura de el foarte multi ani!

1 răspuns:
| aka7up a răspuns:

Este foarte bun, iti releaza orce, Eu am(Procesor Dual Core 2. 60 Ghz, 4GB RAM, Video Card, 512 shader pixel 3, OS:windows 7)si imi merge orce.winking