| bgeorge096 a întrebat:

In ultimul timp nu prea stiu ce sa mai joc. Va rog sa-mi spune-ti niste jocuri care v-au impresionat si care sa ruleze cat de cat pe : procesor Intel pentium dual core E5200 2.5 Ghz
placa video nVIDIA geforce 210 1GB
2 GB ram.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

James bond blood stone 007
call of duty mw 2
nfs carbon
nfs most wanted 2005
Far cry 2
hitman absolution
hitman blood money
fifa 14
pes 14
medal of honor airborne
battlefield 2
cs global offensive
driver san francisco
juiced 2 (asta merge mai bine cu volan)
flatout 1
flatout 2
city car driving
euro truck simulator 1 si 2
Iti ajung? happy

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Return to the Castle Wolfenstein.

| TheCostumeCat a răspuns:

Un Joc mai vechi, dar epic Legacy of Kain big grinefiance Superb! Skyrim un RPG genial, WoW(pe un server privat Freakz)Mereu distractiv in PVP, dar si in pve, Prototype; Warcraft 3 o strategie cu cateva elemente RPG geniale si sa nu mai spun povestea; The Godfather The Game; Torchlight 1 si 2; Spor la joc!

| KodrutZ a răspuns (pentru TheCostumeCat):

Skyrim pe jegul ala de placa video? Ma indoiesc... e pacat de joc sa il joci cu detaliile la minim.

| TheCostumeCat a răspuns (pentru KodrutZ):

Ba pe medium merge eu am avut aceeiasi placa video!

| KodrutZ a răspuns (pentru TheCostumeCat):

Cu 15 fps, nu?

| TheCostumeCat a răspuns (pentru KodrutZ):

Sincer nu! Aveam cam 25 fps(era jucabil), dar aveam umbrele minim! Oricum jocul este superb oricum l-ai juca!

| KodrutZ a răspuns (pentru TheCostumeCat):

Meh, 25 fps pare jucabil. Cind pui mina pe un sistem care iti duce 50-60 fps constant iti dai seama.

| TheCostumeCat a răspuns (pentru KodrutZ):

Inainte asa era cand dadeam de 25 de fps intr-un joc era genial! Acum cu 36 mi se pare incet! Oricum pe asta nou nu am pus mana pe Skyrim(am zis ca nu mai pir.atez)si nu stiu cum e difernta!

| Suleiman a răspuns:

Iti merg ma baiatule cam toate ca asa am si eu sistemul.Eo in ultimu timp am jucat seria splinter cell, rage, bioshock infinite, dishonored nici eu nu prea mai stiu ce sa joc.