| KALLOST a întrebat:

Am si eu o intrebare.Mi-am cumparat Euro Truck Simulator 2 de pe Steam.si am intrat pe ets2mp si am dat acolo la register si m-am logat cu steam si dupa imi zice ca trebuie sa am cel putin 2 ore jucate in ETS2, eu am jucate 2. 4ore, ce trebuie sa fac...ca imi da error la logare cu steam-ul?

1 răspuns:
| Anonimat10 a răspuns:

Pai Prima Oara Intra pe urmatorul site https://truckersmp.com/ si da register si logeazate cu steam-ul si da trebuie sa ai peste 2 ore pentru a te loga.