| Ellena_Bianca_2000 a întrebat:

Nu stiu daca stiti jocul Mstar (garena mstar) ei bine am incercat sa-l downloadez si dupa pe l-am instalat si am incercat sa intru pe el imi dadea ceva de error occured sau ceva de genuu si imi spunea ceva de DirectaX. Nu stiu ce sa fac ca sa mearga. Idei?

1 răspuns:
| zoltan119 a răspuns:

Asigura-te ca ai Direct X instalat pe calculator si daca il ai incearca sa-i faci un Update (http://support.microsoft.com/kb/179113/ro)
Daca asta nu functioneaza atunci asugara-te ca ai copiat crack-ul in folderul unde este instalat jocul
Succes;)