| alex495 a întrebat:

Unui prieten i se inchidea pc( placa video invidia 5000 si nu stiu cat de un giga si mai multe).Si si-a luat alt pc si isi vinde pc.( imi da placa pe gratis) dar credeti ca o sa imi faca si mie la fel?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Nu conteaza sistemul de operare, iti poti pune unul mai nou, conteaza ce procesor ai si cati RAMI ai.

6 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Esti absolut sigur ca din cauza la placa video i se inchidea?

| alex495 explică (pentru Mozurov):

Nu stiu care e problemA.Nici el nu stie dar pc meu nu e asa bun ca al lui

| Mozurov a răspuns (pentru alex495):

Ok lasa-mi un id de mess ca sa vad eu ce si cum.

| alex495 explică (pentru Mozurov):

Nu mai e nevoie.Pc meu e varza si nu suporta mai mult de 64 mb( e din 2005 dar sistemu xp e din 2002)

| alex495 explică (pentru Mozurov):

Pai si cat ar costa un sistem de operare?

| Mozurov a răspuns (pentru alex495):

Unul original in jur de cateva sute de ron. Unul piratat nu te va costa nimic desigur.

| Mozurov a răspuns (pentru alex495):

Nu conteaza sistemul de operare, iti poti pune unul mai nou, conteaza ce procesor ai si cati RAMI ai.