| 123Balan a întrebat:

Am si eu o intrebare vreau sa imi cumpar o consola ps4 slim nu stiu da ca merge cu net cand joc jocuri offline cum ar fi gta v simgal pleier va rog raspundeti sincer,,,, urgent

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu am înțeles întrebarea dar da, poți să joci GTA V single player chiar și atunci când ești conectat la internet.

| Annonnymus005 a răspuns:

Intai,invata sa scrii! Si din cate am inteles, tu vrei sa joci jocuri offline cand esti conectat la net. Da, poti juca. Dar daca nu ai net nu poti juca multiplayer.