| Ionutz_9547 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o consola ps2 si nu stiu care este mai buna originala sau slim?

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Slim are si conexiune de internet, pe langa faptul ca e mai mic si mai usor.Cred ca se si modeaza mai usor, deci cu siguranta as opta pentru slim.

| Thea a răspuns:

Slim i ala mai mic si mai nou
ii mult mai elegant, dar ca cal; itate e tot pe acolo.eu as opta spre slim mai ales ca nici diferenta de preat nu e foarte mare

| RoNaldo_DeNys_1992 a răspuns:

Daca te mai intereseaza vand eu PS2 modat slim + pes 2011 toate cablurile pentru functionare + controller original ps2 + card 8 mb(cardul e modat tongue) Daca te intereseaza ma gasesc la id dankuso77, pret fix 200 lei + 10 lei transport in alte orase decat constanta tongue