| LucyuST a întrebat:

Am si eu o "mare" intrebare! nu reusesc sa intru in NFSWorld sa pot juca, dupa ce ii dau "PLAY" imi apare o eroare "nfsw. exe"has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.Ma poate ajuta cineva, va rog!

9 răspunsuri:
| beny92 a răspuns:

Incearca sa instalezi net framework 3.5

| sshhhhhttttt a răspuns:

Nu este bun crackul.
Incearca sa ii pui alt crack.
Sau reinstaleaza DX din folder la joc, desi nu cred ca este din cauza lui.

Daca nici in acest caz nu merge. nu stiu ce sa zic happy

| GABARSOLON a răspuns:

Reinstaleazal sau da open file location click dreapta

| LucyuST explică:

(am incercat sa-l instalez si altfel, l-am luat de 3 ori dupa net si degeaba)

| LucyuST explică:

Am incercat si altfel sa-l instalez dar degeaba tot eroarea aia mi-o da.

| LucyuST explică:

Mda.tot nu merge sssshhttt nu stiu ce sa ii mai fac de azi de dimineata ma chinui cu el.

| LucyuST explică:

Nu merge nici cu framework 3.5 crying

| yo1409 a răspuns:

Schimba ora de la pc pune ora din America etc.si o sati mearga

| mrgeofly a răspuns:

Nu e corecta versiunea, nu e corect instalat.