| ElemenTTTT a întrebat:

Am o intrebare lagata de "10 second ninja". Cand vreau sa intru in el apas dublu click si imi apare eroare "10 Second Ninja.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." ce pot face in privinta asta? Sa ma pot juca in afara de (sa dau don't send) si sa incerc iar sa intru si tot asa?
Multumesc

4 răspunsuri:
| KobraXS a răspuns:

Pai ar putea fi o eroare cu jocul sau jocul respectiv nu este compatibil cu sistemul tau de operare.Te sfatuiesc sa-ti instalezi un alt sistem de operare si sa incerci sa rulezi jocul.
Funda?big grin

| ElemenTTTT explică (pentru KobraXS):

Pentru un joc ca mario sa imi instalez alt windows? esti serios?laughing

| KobraXS a răspuns (pentru ElemenTTTT):

Mai,tu ai vrut o rezolvare, eu ti-am dat-o

| ElemenTTTT explică (pentru KobraXS):

De ce nu mi-ai spus sa imi schimb pc? poate mere dupa aia