| Catalyn_6531 a întrebat:

Sal, am si eu o problema cu NFS Carbon, cum intru in el imi da eroare si imi apare asta: nfsc. exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.Care ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Dar l-ai instalat?

| chelutzul a răspuns:

Poate e de la crack
incearca unul de aici
http://www.gamecopyworld.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-l si daca copiezi crackul unde trebuie, va mergewinking
presupun ca stii cum se procedeaza cu crackul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.am si eu o problema cu carbonul... l-am instalat i-am facut crakul tot si cand dau sa intru in el imi da o eroare cu don't send...si am luat crackul si de la cineva caruia ii merge.sad

| Szamosi_Norbert_1998 a răspuns:

Instaleaza win 7 si eu am avut aceeasi eroare pe xp, acum imi merge sulita.

| mateigege a răspuns:

Aceiaji problema am si eu si habar n-am cum se rezolva... poate sa ne ajute cineva?