| kilio8990 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare despre Metin2Ro.
Am un cont de ninja de nivelul 47 (Magii de apropriere)si nu am Magiile cum vreau eu, adica nu le am pe ce le care imi plac, Iar intrebarea mea este as putea folosi B.U(Banderola Uitari) sa schimb magiile? A incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| SpeedGonzales a răspuns:

Poti folosi B.U dar pierzi m-urile si o sa dureze mult timp si te va costa mult. Daca vrei, cresteti un alt ninja pana la lv 40 si dai itemele tale la acel ninja si pui magiile cum vrei tu.

1 răspuns:
| AnonimStar a răspuns:

Da poti sa bolosesti B.U dar daca ai m5 sau m6 etc... Vei pierde M-urile.