| alexandruvalcea a întrebat:

Buna vreau cont superstar racing la vip si dau in schimb cont metin2ro lvl 14 sau cont metin2fun.ro cu tot cu ninja si razboinic (ninja lvl 38) (razboinic lvl 49)PLZZZ dau funda da datile prin msj va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont VIP si e Superstar Legend Bronze mai are 1. 000. 000 pnct si e Superstar Legend Silver daca vrei da-mi pe metin2. fun ala de 49 si e al tau contul :big grin:big grinbig grinbig grinbig grinbig grinDbig grinbig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont de vip

| aleksey10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti te rog sa mi-l dai? Dau mai multe la schimb!

| Miska_Miska_1978 a răspuns:

Imi ziceti va rog un profil cu vip superstar racing den 2013

| ValiVali2002 a răspuns:

Am eu un cont cu vip, emailul este mar@yahoo.com si parola mall11