| denispiczo a întrebat:

Am si eu o problema. Cand vreau sa instalez Jocul Conquer Online 2.0 imi da eroarea asta: http://imageshack.us/photo/my-images/855/erry.jpg/. Am Windows Vista ultimate SP1.

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Nu cred ca merge pe windows doar pe cateva nu te-ai uitat la cerinte? poate nai memorie de el

1 răspuns:
| denispiczo explică:

Eu stiu ca ar trebui sa-mi mearga, pentru ca un prieten are acelasi windows ca si mien si ii merge, ba chiar PC-u lui e mai slab ca al meu^^