| srgkiddo a întrebat:

Am si eu o problema cu Euro truck simulator 2, dau click pe el sa il deschid dar nu se deschide(in task manager e deschis).Am pc-ul destul de buntonguerocesor i5 de 2.3 Ghz, RAM 4gb ddr3, placa video de 2 gb, ce trebuie sa fac sa mi se deschida? l-am jucat cam o luna si dupa ce i-am facut update nu se mai deschidestraight face

2 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Copiaza crackul in fisierul unde ai instalat jocul/update la driverul placii video/ia versiunea care ti-a mers inainte daca ceea ce am zis mai sus nu merge

| srgkiddo explică (pentru EricCartman):

Chestia e ca dupa ce am facut update la placa video nu a mai mers, mi se pare foarte ciudatstraight facesi nu stiu cum sa gasesc versiunea pe care o aveam inainte