| Ion_Chiriac_1996 a întrebat:

De ce cand nu pot deschide jocul Euro Truck Simulator 2? il instalez exact cum trebuie iar dupa ce vreau sa il deschid imi zice ca " Euro Truck Simulator 2 nu mai raspunde '

Dau funda

Răspuns Câştigător
| xFire8789 a răspuns:

In C/WINDOWS/sistem(32, 64 sau x86 )/si dll de acolo se dezintegreaza se sterg si de ele ai nevoie sa deschizi un joc si calculatorul.

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, intra in My Document / EuroTruck Simulator 2 /mod si sterge ce este acolo si incearca sa repornesti jocul.

| xFire8789 a răspuns:

Systemul se dll adica si ai nevoie de ele pentru a deschide un joc si al juca orcare

| Ion_Chiriac_1996 explică (pentru xFire8789):

Mai clar?

| Ion_Chiriac_1996 explică (pentru xFire8789):

Si cu sa il fac?

| xFire8789 a răspuns (pentru Ion_Chiriac_1996):

In C/WINDOWS/sistem(32, 64 sau x86 )/si dll de acolo se dezintegreaza se sterg si de ele ai nevoie sa deschizi un joc si calculatorul.