| Strugaru_4062 a întrebat:

Am si eu o problema cu jocurile pe care le instalez in pc. Le instalez, imi zice ca s-au instalat bine, dau finish, tot, si cand sa intru in joc imi apare eroarea asta: Fatal error W_LoadWadFile:couldn`t load gfx. wad. Dupa care dau ok si asta e tot. Imi puteti spune care e problema straight face? Funda cui ma ajuta sa o rezolv.

1 răspuns:
| Yusuke16 a răspuns:

Poi ar putea fii doua probleme:

-ai pc virusat sau jocurile care le instalezi au virusi iar o data ce le instalezi si dai OK la eroarea aia ele nu mai pot fi deschise/nu merg
sau
- sa dai un restart la pc dupa ce le'ai instalat mai ales daca sunt jocuri maricele(jocuri care le-ai instalat in pc, nu shotere jucate pe net)