| Alucard_4473 a întrebat:

Am si eu o problema cu LoL( League of Legends). Intru in joc imi aleg eroul dau lock in si cand sa apara chestia aia cu summoning mi se face ecranul negru si pot astepta o gramada ca nu se intampla nimic. La support nu mi-au raspuns. Contul meu a fost suspendat pentru ca am iesit din prea multe game-uri dar pe mine de fapt ma deadea afara. Cand mai reuseam sa intru in game. Dupa prima moarte ma dadea afara, dar nu ma puteam reconecta pentru ca se facea ecranul negru. La ctrl+alt+delete aparea status: not responding. Inainte de ultimul patch mi-a mers! Dau funda celui care stie cum sa rezolv!

2 răspunsuri:
| NoName_1795 a răspuns:

Poate nu sa instalat jocul calumea sau placa video e slaba nu stiu incearca big grin

| Alucard_4473 explică:

Placa video e de 2gb si dupa ultimul update... nu a mai mers multi spun la fel... si am reinst jocu not work