| celnikar a întrebat:

Am descarcat recent Saints Row The Third si cand intru in el mi se face ecranul negru, si nu pot sa ies din el nici cu alt+ctrl+delete/alt+tab/esc+ctrl. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Intra pe http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us si dati update la driverul de la placa video.

| MixTape a răspuns:

Te-ai uitat prima oara la system requirements?

Windows® XP
2GHz Dual Core Processor (Intel® Core 2 Duo or AMD Athlon™ X2) or higher
2GB System RAM or more
320MB Video RAM GPU w/ Shader Model 3.0 support) NVIDIA® GeForce® 8800 series or better ATI Radeon™ HD3800 series or better)
DirectX® 9.0c
10 GB HDD space
100% DirectX® 9.0C compliant sound card or equivalent onboard sound.

Daca nu ai aceste setari nu iti va merge!

| celnikar explică (pentru MixTape):

Procesor : AMD - Athlon 2X 5000+
Placa video: nVidia GeForce 630 2 GB 128 bit
RAM: 4 GB
Am cont pe game-debate si normal ca imi merge.