| Popa_Gelu-alexandru_1990 a întrebat:

am o problema cu LOL(League Of Legends)
Intru in LOL dau PLAY si imi apare ecranu unde te lochezi da e negru si ori cat as astepta nu apare sa imi bag contu si oricat as astepta nu merge

Răspuns Câştigător
| CostyCola98 a răspuns:

Recunoasc, si eu am jucat si am avut aceeasi problema dar nu e de la joc ci de la pc, sugerez sa iti instalezi alt windows 7 de preferinta, iar daca il ai instaleaza-l din nou si sigur va merge, iar daca nici atunci nu merge atunci a fost facut un update si nu mai functioneaza pe unele pc sau laptop-uri FUNDA!

1 răspuns: