| deeyuuu a întrebat:

Am si eu o problema cu metinul happy

Eu am internet prin Vodafone si merge cu 15kb/s.
Cand vreau sa fac update la client imi da eroare pe la 9, 9% zice ca nu a putut downloada metin2client.bin.lz.

Cand imi merge cu 50kb/sec sau mai mult merge sa fac.

Vreo idee?

2 răspunsuri:
| GymmyCool a răspuns:

Asa am si eu, de aceea nu mai joc ro... Dar netu la Vodafone merge la sfarsitul luni foarte bine.

| D0WN3D a răspuns:

Ai stick de Vodafone cu 7. 2mbs nu? Am si eu aceeasi problema.Raspunsu? E simplu.Joaca metin2 pe sv private fara autopatcher cum ar fi:metin2Hotstyle,Metin2Apollo,Metin2Drack etc. FARA AUTOPATCHER big grin funda?