| MariusKabral a întrebat:

Am si eu o problema cu metinul ( metin2ro ), abia am descarcat iar cand se pregateste sa faca autoupdate mi se da restart la pc ( se face acel dead blue screen ). am mai avut metin2 ro instalat si mergea perfect. in prezent joc cronikal. si nu am nici o problema cu el

mentionez ca acopar cu mult cerintele cerute de metin

va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| FLORIANO6 a răspuns:

Marius si eu am aceeasi problema si nu stiu ce naiba are cred ca este din cauza jocului... Are Virusi. INCEARCA SA-TI INSTALEZI iar windows. O sa incerc si eu.

| MariusKabral explică (pentru FLORIANO6):

Am insalat acum sp3. faza e ca acu imi intra in joc dar acum daca incerc sa asc muzica.sau sa mai fac altceva in paralel apare dead screen. spun inca odata nu e de la pc ...am 1 gb video 3 ram, i 5