| Ađřıαηηα a întrebat:

Buna tuturor happy Am si eu o problema in legatura cu jocul metin2 ro sad
Dupa ce dau click pe ' Incepe jocul ' dureaza cateva secunde si imi apare in bara de jos metinul iar ecranul se face tot negru, bara fiind tot vizibilabig grin. Singurul lucru ce nu este negru este sageata jocului in rest nimic. Tin sa mentionez ca pe pc'ul prezent nu am mai avut metin2 ro instalat sad In fine. Va rog sa ma ajutati sa lamuresc problema.
Funda+vot happy

1 răspuns:
| Luminou a răspuns:

1.Se mai intampla ca nu se instaleaza cum trebuie. Uninstall-Install din nou.
2. Daca poblema persista, downloadeaza-l de pe alt site.