| Acasete a întrebat:

Am si eu o problema cu Winamp-ul. De ceva timp, de fiecare data cand incerc sa ascult o melodie, Winamp nu imi arata cum se numeste melodia si cat tine, iar in loc de numele melodiei pe care o ascult, imi arata alta care am ascultat-o mai demult. Ar fi minunat daca cineva mi-ar putea spune cum sa rezolv aceasta problema. Mentionez ca am Winamp 5.5.0.

2 răspunsuri:
| Acasete explică:

Nu e asta. Altcineva?

| userr a răspuns:

In winamp ...clik dreapta-->options-->preferemces-->si mergi la titles. unde setezi display-ul listei winamp
uite cum am eu: http://img685.imageshack.us/i/winampzf.jpg/